Betboo Giriş!

Betboo Son Giriş

Kullanıcı odaklı bahis sitesi Betboo Türkiye’de hizmet vermeye başladığı günden beri illegal. Peki ama illegal olması ne demek? Öncelikli olarak bu kavramı dolandırıcılık ile ilişkilendirmemelisiniz çünkü böyle bir durum bulunmamaktadır. İllegal olmasının nedeni yasak olan oyunları oynatması ve bu durum karşısında vergi ödememesidir. Doğal olarak yasa dışı platform olduğu için engellenmekte ve adresleri bloke edilmektedir. O da bu durumdan kurtulmanın yolu olarak yeni bir adres edinmektedir. İşte siz bu adresi bilmediğinizden dolayı erişim sorunu yaşıyorsunuz. Binlerce kişi gibi Betboo son giriş adresi aradığınıza eminiz. Bunu bulmanın birden fazla ve farklı yolu bulunmaktadır.

Betboo Yeni Adresi

Hizmetlerine kullandığı adresi ile devam eden Betboo bir süre sonra ansızın engelleniyor. Engellemelerin belirli zamanları bulunmuyor. Örneğin bir platform 3 ay içerisinde hiç engellenmezken bir site gün içerisinde defalarca engellenebiliyor. Bu durum sizin hazırlıksız olarak yakalanmanıza neden olabilir. Neyse ki biz Betboo yeni adresi paylaşıyoruz. Artık zorlanmadan burada yer alan linklere tıklayabilecek ve doğrudan sitesine erişim sağlayabileceksiniz. Siz de biliyorsunuz ki vermiş olduğumuz linkler doğrudan siteye gitmenizi sağlayacak. Arada herhangi bir aracı ya da reklam olmayacak. Bununla birlikte Betboo son giriş adresi için onun paylaşımlarını kullanabilirsiniz.

Betboo Twitter ve Yardımcı Programlar

Twitter kullanıyor musunuz? Kullanmıyor olsanız bile Betboo Twitter hesabı herkese açıktır. Burada biyografisinde yeni adresini vermiştir. Yani orada bulunan linke tıklayarak sitesine gidebilirsiniz. Herhangi bir problem yaşamazsınız. Tabii bir de yaptığı paylaşımları arasında yeni adresi bulunmaktadır. İsterseniz onun size sunduğu eklentiyi tarayıcınıza kurabilirsiniz. Bunun görevi adresler değiştiği zaman size haber vermektir. O yeni bir adres aldığında bildirim olarak cihazınıza gelecek ve siz tıklayarak adresini öğrenmiş olacaksınız. Bunu da istemiyorsanız işte o zaman VPN kurabilirsiniz. Bu eklenti sizin IP adresinizi değiştirmenizi sağlayacak. Doğal olarak sansürsüz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz. Ek olarak Betboo son giriş adresi için DNS kullanma özgürlüğüne de sahipsiniz ancak bu DNS’ler belli süreler sonunda engelleniyor. Doğal olarak sürekli bir başarı söz konusu değildir.

Yorum yapın